Prenájom bytuFibichova, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 35 m²
MHD 5minút pešo • Vybavené
24 950 CZK + 4 800 CZK(713 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 558 nehnuteľností)
MHD 5minút pešo • Vybavené
Vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 4 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 2,5 m²
Parkovanie • Pivnica 11,3 m²
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
MHD 5minút pešo • Parkovanie
MHD 5minút pešo • Parkovanie
MHD do minúty pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
MHD 7minút pešo • Parkovanie