Prenájom bytuKořenského, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
- 2+1
- 52 m²
MHD 9minút pešo • Parkovanie
7 900 CZK(152 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(41 nehnuteľností)
MHD 9minút pešo • Parkovanie
MHD 7minút pešo • Parkovanie
MHD 8minút pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty autom • Parkovanie
MHD 6minút pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty autom • Parkovanie
MHD 10minút pešo • Parkovanie
MHD 9minút pešo • Parkovanie
MHD 8minút pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
MHD 10minút pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty autom • Parkovanie
MHD 7minút pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty autom • Parkovanie
MHD 3 minúty autom • Parkovanie