Prenájom bytuU Háje, Praha - Braník
- 3+1
- 90 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
23 000 CZK + 7 000 CZK(256 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(2 529 nehnuteľností)
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 2 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
Čiastočne vybavené • Balkón 2 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 4,4 m² • Pivnica 2,1 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2,21 m² • Pivnica 1,78 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 6 m²
Vybavené • Výťah • Balkón 6 m² • Pivnica 3 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Terasa 5 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené
MHD 2 minúty pešo • Vybavené