Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Česká republika
(2 530 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuOstravská, Český Těšín - Český Těšín, Moravskoslezský kraj
- 3+1
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
14 900 CZK(199 CZK / m²)
Prenájom bytutř. Osvobození, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
- 3+1
- 72 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
10 650 CZK(148 CZK / m²)
- 2+1
- 55 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
8 950 CZK(163 CZK / m²)
Prenájom bytuNedbalova, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
- 1+kk
- 21 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
4 300 CZK(205 CZK / m²)
Prenájom bytuU Dívčích hradů, Praha - Radlice
- 4+kk
- 92 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 11 m²
55 000 CZK + 9 900 CZK(598 CZK / m²)
Prenájom bytuLidická, Beroun - Beroun, Středočeský kraj
- 3+kk
- 80 m²
Čiastočne vybavené • Lodžia 6 m²
17 000 CZK + 4 300 CZK(213 CZK / m²)
Prenájom bytuPlzeňská, Praha - Smíchov
- 35 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
42 181 € + 7 444 €(1 205 € / m²)
Prenájom bytuVeveří, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 72 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Balkón 12 m²
21 500 CZK + 5 500 CZK(299 CZK / m²)
Prenájom bytuSazovická, Praha - Zličín
- 2+kk
- 38 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž
19 500 CZK + 5 000 CZK(513 CZK / m²)
Prenájom bytuKomenského, Nový Jičín - Nový Jičín-Horní Předměstí, Moravskoslezský kraj
- 1+1
- 36 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 7 m²
10 500 CZK + 3 500 CZK(292 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Rokytce, Praha - Libeň
- 1+1
- 42 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2 m²
21 000 CZK + 3 637 CZK(500 CZK / m²)
Prenájom bytuBaráčnická, Ústí nad Labem - Bukov, Ústecký kraj
- 2+kk
- 58 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 6 m² • Lodžia 6 m²
13 000 CZK + 4 000 CZK(224 CZK / m²)
Prenájom bytuPetruškova, Ostrava - Zábřeh nad Odrou, Moravskoslezský kraj
- 1+kk
- 31 m²
Výťah • Balkón 3,15 m² • Pivnica 1,53 m²
4 500 CZK + 4 900 CZK(145 CZK / m²)
Prenájom bytuMerhautova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 113 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
28 000 CZK + 4 900 CZK(248 CZK / m²)