Prenájom bytuČervenkova, Ostrava - Slezská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 52 m²
MHD do minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 10 m²
13 500 CZK + 3 500 CZK(260 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(2 537 nehnuteľností)
Čiastočne vybavené • Pivnica 10 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Balkón 3 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Garáž • Balkón 4 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 4 m² • Lodžia 3,5 m²
Vybavené • Výťah
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Lodžia 5 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené