Prenájom bytuHornická, Albrechtice - Albrechtice u Českého Těšína, Moravskoslezský kraj
- 3+1
- 76 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
14 650 CZK(193 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(2 547 nehnuteľností)
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
MHD do minúty pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 5 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 5 m² • Pivnica 2 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 2 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 2,5 m²
MHD 5minút pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 5 m²