Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom1+kk

(526 nehnuteľností)

Rezervované

Prenájom bytuRadhošťská, Praha - Vinohrady

• 1+kk
  • 36 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 5 m² • Pivnica 3 m²

21 000 CZK + 4 428 CZK(583 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuKomárkova, Praha - Chodov

• 1+kk
  • 30 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 3 m² • Pivnica 2 m²

19 500 CZK + 3 500 CZK(650 CZK / m²)