Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 622 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuPustá Polom - Pustá Polom, Moravskoslezský kraj
- 1347 m²
MHD 1 minúta pešo
4 190 000 CZK(3 111 CZK / m²)
Predaj pozemkuNová Dědina - Nová Dědina, Zlínský kraj
- 5860 m²
MHD 11minút autom
205 000 CZK(35 CZK / m²)
Predaj pozemkuProvodov - Provodov na Moravě, Zlínský kraj
- 74531 m²
MHD 2 minúty pešo
19 999 999 CZK(268 CZK / m²)
Predaj pozemkuNová Dědina - Nová Dědina, Zlínský kraj
- 7710 m²
MHD 5minút autom
225 000 CZK(29 CZK / m²)
Predaj pozemkuNová Dědina - Nová Dědina, Zlínský kraj
- 11305 m²
MHD 9minút pešo
555 000 CZK(49 CZK / m²)
Predaj pozemkuBudyně nad Ohří - Budyně nad Ohří, Ústecký kraj
- 508 m²
MHD 8minút pešo
650 000 CZK(1 280 CZK / m²)
Predaj pozemkuDobřichovice - Dobřichovice, Středočeský kraj
- 19745 m²
MHD 4 minúty autom
1 539 000 CZK(78 CZK / m²)
Predaj pozemkuSedlec - Sedlec u Náměště nad Oslavou, Kraj Vysočina
- 623 m²
1 750 000 CZK(2 809 CZK / m²)
Predaj pozemkuJičíněves - Jičíněves, Královéhradecký kraj
- 18402 m²
MHD do minúty pešo
999 000 CZK(54 CZK / m²)
Predaj pozemkuHoršice - Újezd u Horšic, Plzeňský kraj
- 286134 m²
MHD 5minút pešo
12 000 000 CZK(42 CZK / m²)