Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 619 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuSchlossplatzstraße Ebreichsdorf Ebreichsdorf Niederösterreich 2483
- 882 m²
MHD 2 minúty pešo
573 300 €(650 € / m²)
Predaj pozemkuPfänderstrasse 37 (Ecke Säntisstrasse), , Bádensko-Wurttembersko
- 904 m²
MHD 1 minúta pešo
759 000 €(840 € / m²)
Predaj pozemkuRadkov - Radkov u Vítkova, Moravskoslezský kraj
- 8735 m²
MHD 9minút pešo
400 000 CZK(46 CZK / m²)
Predaj pozemkuRozdrojovice - Rozdrojovice, Jihomoravský kraj
- 3142 m²
MHD 7minút pešo
300 000 CZK(95 CZK / m²)
Predaj pozemkuMeziměstí - Vižňov, Královéhradecký kraj
- 23327 m²
MHD 2 minúty autom
675 000 CZK(29 CZK / m²)
Predaj pozemkuVlastislav - Vlastislav, Ústecký kraj
- 4031 m²
MHD 3 minúty autom
240 000 CZK(60 CZK / m²)
Predaj pozemkuTurnov - Malý Rohozec, Liberecký kraj
- 1735 m²
MHD 5minút pešo
1 699 000 CZK(979 CZK / m²)
Predaj pozemkuVelké Losiny - Žárová, Olomoucký kraj
- 11700 m²
MHD 1 minúta autom
375 000 CZK(32 CZK / m²)