Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 614 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuSedlec - Sedlec u Mikulova, Jihomoravský kraj
- 35932 m²
MHD 9minút autom
2 300 000 CZK(64 CZK / m²)
Predaj pozemkuMilešov - Orlické Zlákovice, Středočeský kraj
- 819 m²
MHD 6minút autom
2 700 000 CZK(3 297 CZK / m²)
Predaj pozemkuUhlířská Lhota - Uhlířská Lhota, Středočeský kraj
- 1490 m²
MHD 4 minúty pešo
60 000 CZK(40 CZK / m²)
- 2019 m²
MHD 9minút pešo
80 000 CZK(40 CZK / m²)
Predaj pozemkuVelké Chvojno - Žďár u Velkého Chvojna, Ústecký kraj
- 1839 m²
MHD 2 minúty autom
199 000 CZK(108 CZK / m²)
Predaj pozemkuOpava - Vávrovice, Moravskoslezský kraj
- 16032 m²
MHD 4 minúty autom
999 000 CZK(62 CZK / m²)
Predaj pozemkuZbizuby - Zbizuby, Středočeský kraj
- 1527 m²
MHD 3 minúty pešo
2 499 000 CZK(1 637 CZK / m²)
Predaj pozemkuVysoké nad Jizerou - Vysoké nad Jizerou, Liberecký kraj
- 744 m²
MHD 8minút pešo
25 000 CZK(34 CZK / m²)
- 878 m²
MHD 5minút pešo
30 000 CZK(34 CZK / m²)