Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuOpava - Vávrovice, Moravskoslezský kraj
- 24144 m²
MHD 2 minúty autom
1 070 000 CZK(44 CZK / m²)
Predaj pozemkuUherské Hradiště - Mařatice, Zlínský kraj
- 777 m²
MHD 4 minúty autom
30 000 CZK(39 CZK / m²)
Predaj pozemkuUherské Hradiště - Mařatice, Zlínský kraj
- 1202 m²
MHD 11minút autom
47 000 CZK(39 CZK / m²)
Predaj pozemkuKunovice - Kunovice u Uherského Hradiště, Zlínský kraj
- 479 m²
MHD 4 minúty autom
19 000 CZK(40 CZK / m²)
Predaj pozemkuOstrava - Bartovice, Moravskoslezský kraj
- 4641 m²
MHD 9minút pešo
999 000 CZK(215 CZK / m²)
Predaj pozemkuHorní Bečva - Horní Bečva, Zlínský kraj
- 9475 m²
MHD 10minút pešo
2 700 000 CZK(285 CZK / m²)
Predaj pozemkuNová Ves u Světlé - Nová Ves u Světlé nad Sázavou, Kraj Vysočina
- 4203 m²
MHD 5minút pešo
4 300 000 CZK(1 023 CZK / m²)
Predaj pozemkuKyjov - Bohuslavice u Kyjova, Jihomoravský kraj
- 3320 m²
MHD 3 minúty autom
999 000 CZK(301 CZK / m²)
Predaj pozemkuPostoloprty - Hradiště nad Ohří, Ústecký kraj
- 496 m²
MHD 3 minúty pešo
499 000 CZK(1 006 CZK / m²)