Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 614 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuPavlovice u Přerova - Pavlovice u Přerova, Olomoucký kraj
- 14429 m²
MHD 4 minúty pešo
30 000 000 CZK(2 079 CZK / m²)
Predaj pozemkuCihelní, Teplice - Hudcov, Ústecký kraj
- 1201 m²
MHD 8minút pešo
2 900 000 CZK(2 415 CZK / m²)
Predaj pozemkuPěčín - Pěčín u Rychnova nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
- 9989 m²
5 900 000 CZK(591 CZK / m²)
Predaj pozemkuJanov nad Nisou - Loučná nad Nisou, Liberecký kraj
- 1182 m²
MHD 1 minúta pešo
4 100 000 CZK(3 469 CZK / m²)
Predaj pozemkuChlumec - Chlumec, Jihočeský kraj
- 1200 m²
MHD 3 minúty pešo
4 200 000 CZK(3 500 CZK / m²)
Predaj pozemkuPod úbočou, Liptovská Teplička - Liptovská Teplička, Prešovský kraj
- 1088 m²
65 000 €(60 € / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- …
- 106
- 107Aktuálne
- 108
- Ďalšia