Zobraziť mapu
Domy na predaj
(1 763 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 120 m²
- 249 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
545 000 €(4 542 € / m²)
Predaj domuMarquartstein Marquartstein Bayern 83250
- 5+1
- 170 m²
- 259 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
649 000 €(3 818 € / m²)
Predaj domuJohanniterweg 39 Mönchengladbach Innenstadt Nordrhein-Westfalen 41065
- 5+1
- 134 m²
- 239 m²
MHD 7minút pešo • Garáž
660 000 €(4 925 € / m²)
Predaj domuBirkenweg 6, , Brandenbursko
- 4+1
- 120 m²
- 1430 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
620 000 €(5 167 € / m²)
Predaj domuWarthweg 7, , Porýnie-Falcko
- 7+1
- 181 m²
- 750 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
395 000 €(2 182 € / m²)
Predaj domuMíru, Lštění - Lštění, Středočeský kraj
- 6+1
- 220 m²
- 1488 m²
Parkovanie • Garáž • Pivnica 100 m²
2 999 000 CZK(13 632 CZK / m²)
Predaj domuTýnská, Třebíč - Podklášteří, Kraj Vysočina
- 5+kk
- 98 m²
- 215 m²
Vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 12 m² • Pivnica 98 m²
7 900 000 CZK(80 612 CZK / m²)
Predaj domuVícenický žleb, Náměšť nad Oslavou - Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
- 4+1
- 146 m²
- 179 m²
Čiastočne vybavené • Garáž • Terasa 32 m² • Lodžia 9 m²
8 000 000 CZK(54 795 CZK / m²)
Predaj domuBučovická, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj
- Ostatné
- 260 m²
- 273 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 12 m² • Pivnica 50 m²
13 900 000 CZK(53 462 CZK / m²)
Predaj domuNad Rybníkem, Protivín - Protivín, Jihočeský kraj
- 4+1
- 120 m²
- 755 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 40 m²
4 290 000 CZK(35 750 CZK / m²)