Zobraziť mapu
Domy na predaj
(1 761 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuWarthweg 7, , Porýnie-Falcko
- 7+1
- 181 m²
- 750 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
395 000 €(2 182 € / m²)
Predaj domuMíru, Lštění - Lštění, Středočeský kraj
- 6+1
- 220 m²
- 1488 m²
Parkovanie • Garáž • Pivnica 100 m²
2 999 000 CZK(13 632 CZK / m²)
Predaj domuTýnská, Třebíč - Podklášteří, Kraj Vysočina
- 5+kk
- 98 m²
- 215 m²
Vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 12 m² • Pivnica 98 m²
7 900 000 CZK(80 612 CZK / m²)
Predaj domuVícenický žleb, Náměšť nad Oslavou - Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
- 4+1
- 146 m²
- 179 m²
Čiastočne vybavené • Garáž • Terasa 32 m² • Lodžia 9 m²
8 000 000 CZK(54 795 CZK / m²)
Predaj domuBučovická, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj
- Ostatné
- 260 m²
- 273 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 12 m² • Pivnica 50 m²
13 900 000 CZK(53 462 CZK / m²)
Predaj domuNad Rybníkem, Protivín - Protivín, Jihočeský kraj
- 4+1
- 120 m²
- 755 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 40 m²
4 290 000 CZK(35 750 CZK / m²)
Predaj domuVelatice - Velatice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 60 m²
- 1600 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
16 990 000 CZK(283 167 CZK / m²)
Predaj domuLobendava - Lobendava, Ústecký kraj
- Ostatné
- 292 m²
- 5500 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 100 m²
4 990 000 CZK(17 089 CZK / m²)
Predaj domuVlkoš - Vlkoš u Kyjova, Jihomoravský kraj
- 3+1
- 259 m²
- 745 m²
Parkovanie
4 190 000 CZK(16 178 CZK / m²)
Predaj domuČilec - Čilec, Středočeský kraj
- 3+kk
- 62 m²
- 1045 m²
MHD 6minút pešo
4 990 000 CZK(80 484 CZK / m²)
Predaj domuKvašťovská, Sedlec-Prčice - Prčice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 250 m²
- 1421 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
12 894 760 CZK(51 579 CZK / m²)
Predaj domuPodhájí, Moravský Písek - Moravský Písek, Jihomoravský kraj
- Ostatné
- 219 m²
- 1275 m²
MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 10 m² • Terasa 15 m²
2 790 000 CZK(12 740 CZK / m²)