Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 041 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytuMartinická, Praha - Kbely

• 2+kk
  • 42 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2 m²

6 900 000 CZK(164 286 CZK / m²)

Nový

Predaj bytuJanského, Praha - Stodůlky

• 3+1
  • 86 m²

Čiastočne vybavené • Pivnica 1 m² • Lodžia 10 m²

9 499 000 CZK(110 453 CZK / m²)

Nový

Predaj bytuNa Pomezí, Praha - Košíře

• 3+kk
  • 207 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 4 m² • Terasa 104 m²

20 970 000 CZK(101 304 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuFreyova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 38 m²

MHD 6minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 6 m²

6 480 000 CZK(170 526 CZK / m²)

Nový

Predaj bytuSvojšovická, Praha - Záběhlice

• 3+kk
  • 54 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

7 790 000 CZK(144 259 CZK / m²)

Nový

Predaj bytuHugo Haase, Praha - Hlubočepy

• 2+kk
  • 47 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3 m² • Lodžia 6,2 m²

8 489 000 CZK(180 617 CZK / m²)