Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 053 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 70 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
299 000 € + 470 €(4 271 € / m²)
Predaj bytuHöfingerstraße 26, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 70 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie
275 000 € + 330 €(3 929 € / m²)
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
139 000 €(1 853 € / m²)
Predaj bytuAm Waldesrand 6, , Brandenbursko
- 2+1
- 63 m²
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
245 000 € + 220 €(3 889 € / m²)
Predaj bytuBremen Burglesum Bremen 28717
- 4+1
- 87 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
259 900 € + 365 €(2 987 € / m²)
Predaj bytuDossenheimer Landstr. 88 Heidelberg Handschuhsheim Baden-Württemberg 69121
- 2+1
- 68 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
350 000 € + 350 €(5 147 € / m²)
Predaj bytuKöln Innenstadt Nordrhein-Westfalen 50677
- 1+1
- 33 m²
MHD 4 minúty pešo
215 000 € + 200 €(6 515 € / m²)
Predaj bytuWolfringstr. 14 Fürth Fürth Bayern 90765
- 4+1
- 106 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
357 000 €(3 368 € / m²)