Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 032 nehnuteľností)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 69 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž

233 500 € + 314 €(3 384 € / m²)

Predaj bytuU Jezera, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 45 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m²

6 690 000 CZK(148 667 CZK / m²)

Predaj bytuBrodského, Praha - Chodov

• 3+1
  • 77 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1 m² • Lodžia 6 m²

8 300 000 CZK(107 792 CZK / m²)

Predaj bytuMakovského, Praha - Řepy

• 2+kk
  • 49 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 7 m²

6 699 990 CZK(136 734 CZK / m²)