Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 033 nehnuteľností)

Predaj bytu, Sasko-Anhaltsko

• 3+1
  • 86 m²

MHD 3 minúty pešo • Garáž

169 000 € + 250 €(1 965 € / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 4+kk
  • 156 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž

449 000 € + 390 €(2 878 € / m²)