Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 061 nehnuteľností)

Predaj bytuKrynická, Praha - Troja

• 3+1
  • 65 m²

MHD 4 minúty pešo • Výťah • Lodžia 5,5 m²

9 990 000 CZK(153 692 CZK / m²)

Predaj bytu, Brandenbursko

• 3+1
  • 94 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie

445 000 € + 610 €(4 734 € / m²)

Predaj bytu, Bavorsko

• 2+kk
  • 70 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah

289 000 €(4 129 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 73 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah

179 000 € + 462 €(2 452 € / m²)