Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 045 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuJablonecká, Praha - Prosek
- 3+1
- 75 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
9 741 220 CZK(129 883 CZK / m²)
Predaj bytuPečárková, Praha - Pitkovice
- 4+kk
- 179 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž • Pivnica 4 m² • Terasa 62 m² • Lodžia 3 m²
15 460 000 CZK(86 369 CZK / m²)
Predaj bytuNemocniční, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 41 m²
MHD 2 minúty pešo • Pivnica 2 m²
5 990 000 CZK(146 098 CZK / m²)
Predaj bytuDrásov - Drásov, Jihomoravský kraj
- 3+kk
- 69 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
6 385 000 CZK(92 536 CZK / m²)
Predaj bytuHuťská, Kladno - Kladno, Středočeský kraj
- 3+kk
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Balkón 4,5 m²
7 471 961 CZK(99 626 CZK / m²)
Predaj bytuVinohradská, Praha - Vinohrady
- 3+1
- 96 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie
13 490 000 CZK(140 521 CZK / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 86 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
340 000 € + 310 €(3 953 € / m²)
Predaj bytuRomanstr München Neuhausen Bayern 80639
- 3+1
- 81 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
870 000 € + 487 €(10 741 € / m²)
Predaj bytuBaseler Straße 37 BERLIN Reinickendorf Berlin 13407
- 2+kk
- 79 m²
MHD 3 minúty pešo
265 000 € + 320 €(3 354 € / m²)
Predaj bytuKöln Innenstadt Nordrhein-Westfalen 50677
- 3+1
- 70 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
429 000 € + 201 €(6 129 € / m²)
Predaj bytuHeinz-Hilpert-Straße München Neuperlach Bayern 81739
- 2+1
- 61 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
420 000 € + 371 €(6 885 € / m²)