Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 048 nehnuteľností)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 78 m²

MHD 7minút pešo • Výťah • Balkón 7,9 m² • Pivnica 2,4 m²

12 490 000 CZK(160 128 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuCholupická, Praha - Kamýk

• 3+1
  • 86 m²

Výťah • Parkovanie • Pivnica 1 m² • Lodžia 4,8 m²

9 900 000 CZK(115 116 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuPlzeňská, Praha - Košíře

• 5+kk
  • 185 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Terasa 0,1 m²

13 500 000 CZK(72 973 CZK / m²)

Predaj bytu, Meklenbursko-Predpomoransko

• 4+1
  • 199 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž

760 000 € + 360 €(3 819 € / m²)