Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 063 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuLandshut Landshut Bayern 84034
- 1+kk
- 36 m²
MHD do minúty pešo • Výťah
180 000 € + 206 €(5 000 € / m²)
Predaj bytuDüsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40211
- 1+1
- 32 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
215 000 €(6 719 € / m²)
Predaj bytuMaria-Einsiedel-Str. 38 München Thalkirchen Bayern 81379
- 2+1
- 51 m²
MHD 1 minúta pešo
475 000 €(9 314 € / m²)
Predaj bytuMöckernstraße Berlin Kreuzberg Berlin 10963
- 3+1
- 85 m²
MHD 5minút pešo
510 000 € + 175 €(6 000 € / m²)
Predaj bytuBraunschweig Braunschweig Niedersachsen 38118
- 5+1
- 120 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
395 000 € + 300 €(3 292 € / m²)
Predaj bytuSchillerstaße 26, , Bavorsko
- 2+1
- 59 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
190 000 € + 374 €(3 220 € / m²)
Predaj bytuHamburg Wellingsbüttel Hamburg 22391
- 3+kk
- 117 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
695 000 € + 696 €(5 940 € / m²)
Predaj bytu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 93 m²
MHD 5minút pešo • Výťah • Garáž
439 000 € + 350 €(4 720 € / m²)
Predaj bytuEckernförder Str. 56 Kiel Schreventeich Schleswig-Holstein 24116
- 3+1
- 82 m²
MHD 1 minúta pešo
365 000 € + 250 €(4 451 € / m²)
Predaj bytuNa Výsluní, Litoměřice - Pokratice, Ústecký kraj
- 2+kk
- 40 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 2 m²
3 400 000 CZK(85 000 CZK / m²)