Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajČeská republika

(842 nehnuteľností)

Predaj bytuSicherova, Praha - Kyje

• 3+kk
  • 90 m²

MHD 5minút pešo • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 3 m²

11 820 000 CZK(131 333 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuNechvílova, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 49 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²

7 890 000 CZK(161 020 CZK / m²)

Predaj bytuAubrechtové, Praha - Záběhlice

• 3+1
  • 81 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1,6 m² • Lodžia 10 m²

11 800 000 CZK(145 679 CZK / m²)