Výber záujemcu o prenájom, komunikačná platforma, kalendár prehliadok a účet Premium

Kvalitne nafotená nehnuteľnosť a dobre napísaný inzerát sú len prvým krokom vo výbere ideálneho nájomníka. Vďaka službám ako napríklad Kalendár prehliadok, Komunikačná platforma či účet Premium vám pomôžeme nájsť toho pravého.

Ako-vybrat-zaujemcu
Ako poznať ideálneho záujemcu o prenájom 

Už počas prehliadky odlíšite vážneho záujemcu od tzv. bytového turistu. Z jeho otázok poznáte, či si predstavuje bývanie vo vašom byte. Skutočných záujemcov zaujímajú napr.: 

  • informácie ohľadom zmluvy, 
  • náklady za energie, 
  • technické špecifikácie nehnuteľnosti, 
  • susedské vzťahy. 

Ak niekto vo vašej nehnuteľnosti naozaj chce bývať, ozve sa s odpoveďou najneskôr deň po prehliadke. Platí to aj pre skúsených vyjednávačov, ktorí ukončia prehliadku bez akéhokoľvek vážneho záujmu. Ich reakcia s dotazom na zľavu však na seba nenechá dlho čakať. Buďte na ňu pripravení. 

Komunikačná platforma pre majiteľov nehnuteľností 

Komunikačná platforma Bezrealitky.sk pre majiteľov nehnuteľností a záujemcov o prenájom je neverejná a umožňuje filtrovať záujemcov, vďaka čomu sa majitelia čo najrýchlejšie dostanú k skutočným záujemcom. Pomocou filtrácie: 

  • Si ušetríte starosti s prechádzaním množstvom ponúk, 
  • preveríte dôveryhodnosť záujemcov, 
  • vylúčite eventuálne rizikových záujemcov, 
  • vyberiete najspoľahlivejších vážnych záujemcov. 

Kalendár prehliadok 

Nástroj „Kalendár“ ukrýva časový prehľad plánovaných prehliadok po 30 minútach vrátane zdieľania termínu prehliadky. Uľahčuje tak vlastníkom aj záujemcom ich organizovanie. 

Účet Premium 

Pri výbere záujemcov o prenájom môžete na Bezrealitky.sk uprednostniť záujemcu vylepšeného osobného účtu Premium. Pri tomto účte si môžu podrobnejšie vyplniť svoj profil a overiť bezdlžnosť v 3 inštitúciách a tak poskytujú lepšiu záruku na bezproblémového nájomníka, než anonymné správy užívateľov bez osobného profilu.

Možno by vás zaujímalo tiež