Komunikačná platforma pre majiteľa nehnuteľnosti a kalendár prehliadok

V priebehu procesu predaja nehnuteľnosti je mimoriadne dôležitá rýchla komunikácia so záujemcami o kúpu a predovšetkým jednoduchý a presný výber toho najvhodnejšieho z nich. Využite našu presnú filtráciu ponúk, ktorá vzájomnú komunikáciu zjednoduší a majitelia sa čo najrýchlejšie dostanú k vážnym záujemcom.

Komunikacna-platforma-pre-predavajuceho
Komunikačná platforma Bezrealitky pre majiteľov nehnuteľností
a záujemcov o bývanie je komplexná a personalizovaná zároveň. Umožňuje: 

  • preveriť dôveryhodnosť záujemcov, 
  • ušetriť starosti s prieskumom stoviek ponúk, 
  • odfiltrovať potenciálne rizikových záujemcov, 
  • vykonať prvé kolo výberu najspoľahlivejších vážnych záujemcov s najvyššou hodnotou pre majiteľa. 

Skrátka, jedná sa o ďalšie zjednodušenie spôsobu, ako vybrať toho najlepšieho kupca. 

Zoznámte sa s komunikačnou platformou Bezrealitky 

Čo konkrétne od komunikačnej platformy čakať? Už s prvou správou od záujemcu o ňom možno získať kompletné informácie (napr. počet členov jeho domácnosti, vlastníctvo domácich maznáčikov alebo záľuba vo fajčení) Je toho ale ešte oveľa viac. 

A za zmienku rozhodne stojí, že systém kontaktné údaje zachováva ako neverejné a celá komunikácia prebieha na stránkach Bezrealitky. 

Dobrovoľné dokladanie kredibility  

Významnú pomoc pre majiteľov predstavuje možnosť preveriť bezdlžnosť záujemcov službou CreditCheck. Záujemcovia, ktorí dobrovoľne preukážu svoju bezdlžnosť, získajú pri komunikácii s vlastníkmi bytov a domov prednosť pred ostatnými. 

Dohováranie prehliadok uľahčuje vlastníkom i záujemcom nástroj „Kalendár“, ktorý ukrýva harmonogram plánovaných prehliadok po 30 minútach. Majiteľ dokonca môže záujemcom poslať pozvánku so zdieľaním termínu prehliadky. 

Možno by vás zaujímalo tiež