Predaj domu 4-izbový bez realitky
Žltá, Nová Dedinka - Dedinka pri Dunaji, Bratislavský kraj

179.000 €

Popis

Výborne dispozične riešený 4i bungalov, v novom developerskom projekte Lastovičky iba 15km od Bratislavy. Dom je postavený z kvalitných materiálov, svetlý, vzdušný s ideálnou orientáciou na svetové strany. Dispozične je komfortne riešený so samostatnou obytnou a spacou časťou. V dome je položená kvalitná plávajúca podlaha, gresový obklad v kúpelni a WC, dlažba v technickej miestnosti. V kúpelni je osadená vaňa a WC, príprava na dvojumývadlo. Rozvody kúpelne prešli menšimi úpravami oproti pôvodnému projektu, čim došlo k zväčšeniu kúpelne. Celkový príjemný dojem dopĺňajú biele dizajnové dvere. Vykurovanie v dome je zabezpečené elektrickými DEK rohožami, ohrev vody cez elektrický kotol. Dom je napojený na mestský vodovod. Dom je momentálne napojený na septik s predprípravou na obecnú kanalizáciu, ktorá je v štádiu riešenia. V dome sú optické rozvody na TV a internet. Celková podlahová plocha domu je 94m2, zastavaná plocha 130m2.

Pozemok má celkovo veľkosť 521m2. Na pozemku boli prevedené kompletné úpravy – navážka zeminy, vyrovnanie pozemku, oplotenie, tieniaca sieť, obruba na záhony. Na pozemku je vybudovaná studňa a závlahový systém s troma okruhmi vrátane kvapôčkovej závlahy. Trávnik je mladý, siaty so sieťou proti krtom. Výhodou je veľká predĺžená terasa, orientovaná na východ, ktorá ponúka aj v lete príjemný chládok.

Dom sa nachádza v perspektívnej lokalite, s jednoliatou modernou architektúrou, v bezprostrednej blízkosti cyklotrasy, lesíka. V lokalite je plánovaná ďalšia občianska vybavenosť a komunitné zázemie. Viac na https://www.lastovicky.sk/obcianska-vybavenost/.

Dom je kúpou voľný.

Parametre

Číslo inzerátu: 566949
Dispozícia: 4-izbový
Plocha: 94 m²
Plocha pozemku: 521 m²
Cena: 179.000 € Chcem najlepšiu hypotéku
Mesto: Nová Dedinka
Mestská časť: Dedinka pri Dunaji
Typ budovy: Tehla
Novostavba: Áno
PENB: B
Vybavenosť: Nevybavený Chcem nábytok so zľavou
Balkón: Nie
Terasa: Áno
Garáž: Nie

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Nenechajte si ujsť žiadnu ponuku a vytvorte si strážneho psa.

Predaj domu 4-izbový bez realitky

179.000 €