Predaj bytu 2-izbový bez realitky
Obvodová, Žilina, Žilinský kraj

102.530 €

Popis

Byt č. B253 2+kk byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II, atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Podlažie 5/7, s výťahom, orientácia J. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi. Bytový dom má vchod na čip a audiovrátnik, na každom poschodí je 5 bytov. Byt je veľmi pekný, má balkón (6,72 m2) na ktorý sa vchádza z obývacej izby. Príjemnú atmosféru naladia exterierové svietidlá a zásuvka na 230V. K dispozícii je aj pivnica (2,43 m2) v suteréne domu.

Byt pozostáva zdvoch obytných miestností a príslušenstva – kuchyňa s obývačkou (19,60 m2), spálňa (13,62m2), predsieň (8,32m2), kúpeľňa s vaňou, priestorom pre práčku, samostatné WC s umývadlom. Celková úžitková plocha bytu bez plochy balkónov je 50,65 m2. Byt je veľmi útulný a svetlý, orientovaný na J.

V byte sú podlahy, lišty, dvere, zárubne, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety do kúpeľne a WC klient vyberá z viacero variant samozrejmosťou je aj nadštandard.
Byt je vhodný ako na bývanie, tak aj na investičné účely.

Majiteľ bytu si môže vybrať garážové státie vybavené kamerovým systémom, ktoré sa nachádza na 1.a 2. podlaží bytového domu prípadne vonkajšie státie.

Projekt je výnimočný aj komunitnými ZÁHRADAMI na strechách bytového komplexu o výmere 730m2. Záhrady budú sprístupnené pre obyvateľov komplexu, súčasťou záhrad bude aj detský kútik. Na záhradách sa budú pestovať bylinky, kvety, zelenina..Záhrady vytvoria unikátny priestor na relax v bezprostrednej blízkosti domova.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, park a ihriská v blízkosti,
2 škôlky, Základná škola,2 Gymnázia, nová cyklotrasa, MHD autobusová zastávka, obchody: Nákupná galéria, Tesco Hypermarket, Lidl.

VÝHODY BYTU:
Novostavba.
Kvalitné stavebné materiály.
Nízke náklady na bývanie.
Výber štandardu.
TV a Internet.
Námestie s lavičkami, fontána, ihrisko, bezpečné pre vaše deti bez prístupu automobilov.
Vďaka výnimočnej polohe na skok do centra aj do prírody, získate nový domov, ktorý pokryje požiadavky aj tých najnáročnejších.

Parametre

Číslo inzerátu: 560768
Dispozícia: 2-izbový
Plocha: 57 m²
Cena: 102.530 € Chcem najlepšiu hypotéku
Mesto: Žilina
Typ vlastníctva: Ostatné
Typ budovy: Tehla
Novostavba: Áno
PENB: A
Vybavenosť: Nevybavený Chcem nábytok so zľavou
Poschodie: 4
Balkón: Áno
Terasa: Nie
Výťah: Nie
Garáž: Nie

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Nenechajte si ujsť žiadnu ponuku a vytvorte si strážneho psa.

Predaj bytu 2-izbový bez realitky

102.530 €