Predaj bytu 4-izbový bez realitky
Obvodová, Žilina, Žilinský kraj

258.020 €

Popis

Mezonet č. 186, 4+kk sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Poschodie 8/9 , s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky, so zvýšenými stropmi. Bytový dom má vchod na čip a audiovrátnik, na každom poschodí je 6 bytov. Byt je veľmi pekný, má balkón na ktorý sa vchádza z obývacej izby a ďalší balkón na ktorý sa vchádza zo spálne a detskej izby. Príjemnú atmosféru naladia exterierové svietidlá a zásuvka na 230V. K dispozícii je aj pivnica(4,96 m2) v suteréne domu.

Byt má dve podlažia, pozostáva z piatich obytných miestností a príslušenstva
1. podlažie – kuchyňa s obývačkou (31,53m2), detská izba (10,88 m2), sklad-šatník (4,17m2), balkón1 (7,80m2), balkón2 (8,55m2), predsieň (6,31m2), kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestor pre práčku, samostatné geberit WC s umývadlom,batériou.
2. podlažie – spálňa (14,70m2), detská izba (20,55 m2), schodisko (6,23m2), balkón3 (8,55m2), predsieň (15,24m2), kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestor pre práčku, Samostatné geberit WC s umývadlom.

Celková úžitková plocha bytu bez plochy balkónov je 126,89 m2. Mezonet je veľmi útulný a svetlý, orientovaný na Z s pekným výhľadom.
V byte si podlahy, lišty, dvere, zárubne, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety do kúpeľne a WC klient vyberá z viacero variant samozrejmosťou je aj nadštandard.
Byt je vhodný ako na bývanie, tak aj na investičné účely.

Majiteľ bytu si môže vybrať garážové státie vybavené kamerovým systémom, ktoré sa nachádza na 1.a 2. podlaží bytového domu.

Projekt je výnimočný aj komunitnými ZÁHRADAMI na strechách bytového komplexu o výmere 730m2. Záhrady budú sprístupnené pre obyvateľov komplexu, súčasťou záhrad bude aj detský kútik. Na záhradách sa budú pestovať bylinky, kvety, zelenina..... Záhrady vytvoria unikátny priestor na relax v bezprostrednej blízkosti domova.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, park a ihriská v blízkosti,
2 škôlky, Základná škola,2 Gymnázia, nová cyklotrasa, MHD autobusová zastávka, obchody: Nákupná galéria, Tesco Hypermarket, Lidl,

VÝHODY BYTU:
Novostavba.
Kvalitné stavebné materiály.
Nízke náklady na bývanie.
Výber štandardu.
TV a Internet.
Námestie s lavičkami, fontána, ihrisko, bezpečné pre Vaše deti bez prístupu automobilov.
Vďaka výnimočnej polohe - na skok do centra aj do prírody, získate nový domov, ktorý pokryje požiadavky aj tých najnáročnejších.

Parametre

Číslo inzerátu: 560766
Dispozícia: 4-izbový
Plocha: 131 m²
Cena: 258.020 € Chcem najlepšiu hypotéku
Mesto: Žilina
Typ vlastníctva: Ostatné
Typ budovy: Tehla
Novostavba: Áno
PENB: A
Vybavenosť: Nevybavený Chcem nábytok so zľavou
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Výťah: Nie
Garáž: Nie

Mapa

Táto ponuka je neaktívna

Vyberte si z aktuálnych ponúk:

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Nenechajte si ujsť žiadnu ponuku a vytvorte si strážneho psa.

Predaj bytu 4-izbový bez realitky

258.020 €