Inzerát už nie je v ponuke
Prenájom bytu 2+1 • 55 m² bez realitkyKoterovská, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
Od 1.6.2017 nabízím k pronájmu hezký 2+1 v Plzni na Slovanech kompletně zařízený až pro 3 osoby. Krom kuchyně, předsíně, koupelny s vanou a dalšího příslušenství k bydlení slouží dva samostatné neprůchozí pokoje s novými plastovými okny a balkón. K dispozici také lednička, mikrovlnka, TV, kabel a internetové připojení. 3 patro v cihlovém, zcela nově revitalizovaném domě u zastávky tramvaje č. 2 poblíž plaveckého bazénu, Koterovská ul. Klid, absolutní bezpečí (včetně bezp. kamer), nový výtah, bezproblémové parkování ve vnitrobloku a skvělá dostupnost (cca 10 min.) do centra. 8500,-Kč + zúčtovatelné poplatky měsíčně (jejich výši se snažíme nastavit vždy ve shodě se zájemci o byt v rozumné výši podle budoucího počtu osob v bytě - a tedy podle reálného odhadu budoucí spotřeby vody, tepla a dalších energií). Vratná kauce 20 000 Kč. Vstřícné a fér jednání . Tel. 604671377. Email: mochezkybyt@seznam.cz
Parametre nehnuteľnosti
| Konštrukcia budovy | Tehla |
|---|---|
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 272922 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Úžitková plocha | 55 m² |
| Dispozícia | 2+1 |
|---|---|
| Poschodie | 3. poschodie |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 154,55 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.