Garantujeme, že to klapne

Klap! Presne tak to znie, keď si radosťou capnete do dlaní.
A že to u nás na Bezrealitky klapne každú chvíľu.

A veríme, že to klapne aj vám.

Či už ste záujemcom o bývanie alebo majiteľ nehnuteľnosti, získavate u nás garanciu,
že vám naše služby prinesú náležitý efekt. A pokiaľ nie,
predĺžime vám platnosť inzerátu alebo predplateného účtu, prípadne vrátime peniaze.

Som majiteľ Som záujemca

Predávate alebo prenajímate?

 1. Čo presne inzerujúcim majiteľom garantujete?

  Bezrealitky prepájajú priamo majiteľa bytov so záujemcami o predaj alebo prenájom. Garancia sa teda vzťahuje na prepojenie majiteľa s vážnym záujemcom pomocou našej komunikačnej platformy najneskôr do troch mesiacov od zverejnenia inzerátu pomocou účtu Komplet.

 2. Kdo je u vás „vážny záujemca“?

  Každý, kto prejaví v komunikácii s majiteľom záujem o nákup nehnuteľnosti alebo jej prenájom. Môže to byť napríklad záujemca, ktorý sa pýta na podrobnosti a vysloví záujem o ich zaslanie, má záujem ďalej rokovať či prejaví záujem o osobné stretnutie.

 3. Kedy vrátite peniaze?

  Vo chvíli, keď sa za tri mesiace nepodarí cez komunikačnú platformu prepojiť s ani jedným vážnym záujemcom. V takom prípade uznávame, že naša služba nefungovala tak, ako by sme chceli. Zadarmo inzerát predĺžime alebo peniaze vrátime.

 4. Kedy garancia neplatí?

  Garanciu bohužiaľ nemôžeme uznať pri inzerátoch, ktoré majú výrazné nedostatky (chýbajúce fotografie, chýbajúci popis nehnuteľnosti, neúplné alebo nezmyselné údaje o cene), alebo majú priamo v texte uverejnené kontaktné údaje. Jednoducho z týchto dôvodov nevieme, či sa niekto neozval priamo na uvedený email alebo telefón. Garancia zároveň neplatí pre balíky Základ a Optimal, ktoré majú platnosť kratšie ako tri mesiace.

Vložiť inzerát

Hľadáte bývanie?

 1. Čo presne záujemcom o bývanie garantujete?

  Je to jednoduché. Garantujeme, že do troch mesiacov nájdete bývanie, ktoré hľadáte. Teda, že sa spojíte s niektorým z majiteľov nehnuteľností a zahájite komunikáciu ohľadom podmienok prenájmu.

 2. Čo musím pre uplatnenie garancie splniť?

  Požadujeme len jedno - mať kompletne vyplnený osobný profil vo svojom užívateľskom účte a aktívne hľadať bývanie. Teda povedať niečo málo o sebe a svojej domácnosti. Vďaka tomu budú majitelia presne vedieť, s kým majú tú česť. Zároveň je potrebné mať aktivované strážne psy a pochopiteľne v reálnom čase reagovať na jednotlivé inzeráty, pretože bez toho by to predsa nešlo.

 3. Kedy predĺžite predplatený účet?

  Vo chvíli, keď sa za tri mesiace nepodarí cez komunikačnú platformu spojiť ani s jedným z majiteľov prenájmov, o ktoré ste prejavili záujem. V takom prípade uznávame, že naša služba nefungovala tak, ako by sme chceli. Zadarmo vám predplatený účet predĺžime o ďalšie tri mesiace.

 4. Kedy garancia neplatí?

  Garanciu bohužiaľ nemôžeme uznať v prípade, keď o sebe poskytnete neúplné alebo nepravdivé informácie, alebo nebudete reagovať na jednotlivé inzeráty. Je jasné, že ak sa nebudete aktívne snažiť, majitelia nebudú mať šancu sa dozvedieť o vašom záujme. A na to sme potom aj my v Bezrealitky krátki.

Objednať Premium účet